Şartlar & Koşullar

Kurulum ve Eğitim Hizmeti Dahil - Ürün Teslimatı

Ürünlerimizi  Kurulum ve Eğitim Hizmeti Dahil  olak  aldı iseniz ürünler bölgenizdeki yetkili bayi tarafından  belirtilen iş günü içerisinde  teslimatı yapılarak kurulum ,eğitim ve teknik destek hizmeti sağlanacaktır

Kurulum ve Eğitim Hizmeti Hariç - Ürün Teslimatı

Türkiye'nin her yerine Satış ve Teslimatı sağlayabilmekteyiz. Vermiş olduğunuz siparişlerinizin teslimatları Giyimprogrami.com güvencesi altında anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. Teslimatlar sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresinde size veya sizin tarafınızdan belirlenmiş olan 2. kişiye (Sadece kimlik ibrazı karşılığı) yapılmaktadır.
Hafta içi saat 17:00 e kadar Cumartesi ise yarım gün olacak şekilde vermiş olduğunuz siparişler, ürünler stokta ise aynı gün işlem görürler. Bu saatlerin dışında verilen siparişler ilk iş günü içinde işleme alınırlar.

Vermiş olduğunuz siparişler, siparişin verildiği gün içerisinde kargoya teslim edilir. Sipariş etmiş olduğunuz ürünler resmi tatil ve pazar günleri dışında kalan tüm günler (Cumartesi yarım gün) teslim edilebilmektedir.
Ürünleri teslim aldığınız gün ürünlerinizin kurulumu yapılarak gerekli eğitim verilmektedir.


Uyarı

Kargonuzu mutlaka kargo görevlisinin yanında açınız. Eğer ürününüz size hasarlı olarak geldi ise lütfen kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatınız ve bizimle telefon veya E-mail yoluyla iletişim kurunuz. Yada bu tutanak ile birlikte ürün ve/veya ürünleri faturaları da yanında olarak, bize geri gönderebilirsiniz. Ürünler bize ulaştığında sorun en kısa sürede çözülerek yeni ürünleriniz kargo ücretleri tarafımızdan karşılanılarak size tekrar gönderilecektir.


Sipariş ve Teslimat Takibi

Satın almış olduğunuz ürün/ürünlerin siparişden teslimata kadarki tüm aşamalarını "Sipariş Takibi" adımından takip edebilirsiniz. Ayrıca gerekli durumlarda siparişinizin durumu hakkındaki bilgiler sistem tarafından otomatik olarak tarafınıza mail yoluyla bildirilecektir. Bunun dışında 0537 207 7092 nolu telefondan Müşteri Hizmetleri Servisimizle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Kargoda bulunan siparişlerinizin o anda hangi aşamada olduğunu öğrenmek isterseniz
"Sipariş Takibi" adımından sipariş numaranızı seçerek görebilirsiniz.

 

 

 

Giyim Programı.com © 2018